TARS AUTOMATION to firma inżynierska zajmująca się zagadnieniami automatyzacji procesów produkcyjnych. Działalność naszej firmy można podzielić na 3 główne obszary:

 • Automatyka przemysłowa
 • Budowa maszyn i urządzeń
 • Części zamienne

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw w zakresie automatyzacji produkcji. Zależy nam na poprawie jakości i szybkości produkcji co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie zysków.

Naszym celem jest stanie się znanym i zaufanym dostawcą rozwiązań automatyzujących produkcję w Polsce i nie tylko. Chcemy być postrzegani jako długoterminowy partner w biznesie, partner na którego można liczyć w każdej sytuacji.

Wartości jakimi się kierujemy to:

 1. JAKOŚĆ – używamy najlepszych komponentów dostępnych na rynku, dostarczamy niezawodne rozwiązania i dotrzymujemy zadeklarowanych terminów. To jakość według naszej definicji.
 2. SZYBKOŚĆ – od szybkiej pracy maszyn po realizację zleceń, obsługę klienta i reakcję serwisu. Dla nas liczy się każda sekunda.
 3. BEZPIECZEŃSTWO – ludzi, maszyn, Twoich danych i Twojej produkcji. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i niedociągnięcia.
 4. ZAUFANIE – do klientów, dostawców i pracowników. Bez niego nie zbudujemy nic trwałego i niepowtarzalnego.
 5. RELACJE MIĘDZYLUDZKIE – długoterminowe, budowane na zaufaniu i oparte na uczciwości. Takie relacje chcemy budować każdego dnia.

Jak działamy?

Wszystkie nasze projekty realizujemy następujących etapach

 1. KONCEPCJA – podczas spotkania z klientem określamy jaki konkretnie cel chcemy osiągnąć. Następnie przygotowujemy koncepcję rozwiązania problemu i omawiamy go z klientem
 2. PROJEKT – jeżeli koncepcja zostaje zaakceptowana, przystępujemy do etapu tworzenia dokumentacji wykonawczej.
 3. WYKONANIE – na tym etapie kompletujemy wszystkie potrzebne elementy, wytwarzamy, instalujemy i uruchamiamy aplikację u klienta.
 4. SERWIS – na każdy zrealizowany przez nas projekt udzielamy 12 miesięczną lub dłuższą gwarancję. Po upłynięciu okresu gwarancyjnego świadczymy usługi serwisowe oraz dostarczamy części zamienne.

Nasi klienci to firmy produkcyjne z branży drzewnej, motoryzacyjnej, spożywczej, chemicznej, hutniczej, poligraficznej, metalurgicznej, farmaceutycznej oraz wiele innych. Świadczy to o tym, że nasze rozwiązania mają zastosowanie praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu. W końcu dzisiejszy świat bez maszyn i systemów sterowania nie mógłby istnieć.

Nasi klienci to między innymi:

Nasi dostawcy to w większości wielkie światowe koncerny ale również mniejsze przedsiębiorstwa handlowo – usługowe. W przeciągu kilku lat działalności wypracowaliśmy bardzo dobre i stabilne relacje z dostawcami . Pozwala to na szybką reakcję na zaistniałe zapotrzebowania .

Nasi dostawcy to między innymi: